Меню
Конкурентні переваги
"Чудова десятка"
Internet connected media
Друковані медіа-формати поступаються своєю часткою Digital комунікаціям. Створення інтегрованих медіа-повідомлень в єдиному цифровому форматі збільшує ефективність реклами. Будь який відео екран – це звичний спосіб отримання інформації в ХХІ столітті.
Таргетинг
Рівень доходу населення сильно відрізняється в Україні. Digital Indoor, на відміну від мас-маркетингу, - це таргетована реклама. Вона надає можливості бути ближче до платоспроможної аудиторії, яка може собі дозволити Ваш продукт. А також бути відмінним інструментом комунікації з активними автомобілістами.
Медіа без негативу
Digital Indoor інформує, розважає та знижує градус роздратованості в черзі. Яскрава та динамічна картинка привертає увагу відвідувачів.
Зручний формат
Гнучкість!
Рекламна кампанія з різними періодами по тривалості: 10 днів, 21, а можливо вам потрібно 1,5 місяця? Тут немає обмежень!

Швидкість!
У вас позапланова зміна медіа-стратегії? Потрібна термінова заміна рекламного повідомлення? Від 1 до 12 годин і ваше завдання виконано!

Екологія!
Не бажаєте викидати на смітник 5000 кв м паперу?
Надаєте перевагу екологічним форматам?
Тоді вам до нас!
Повна відсутність хімічних чорнил та паперу!
Психологія
Динамічна картинка привертає увагу в кілька разів більше, ніж статична. Це збільшує тривалість зорового контакту з рекламою. Вербальний та візуальний впливи на відвідувача дуже ефективні при тривалому знаходженні в приміщенні торговельних центрів.
Всепогодність
Наш формат не залежить від пори року та погодних умов. Сонце, сніг, дощ, вітер – ніщо не зіпсує Ваш меседж. Він завжди в полі зору, його чутно і він буде виглядати, як на момент узгодження.
Заручники реклами, No Adblock
Радіо торговельного центру неможливо перемкнути або замінити на іншу звукову доріжку. Відеоекрани з великим кутом огляду встановлені ТІЛЬКИ в місцях очікування людей з максимальним трафіком відвідувачів. Їх увага буде направлена на красиве та динамічне відео картинку.
Омніканальність
Найбільшу ефективність дають кампанії, які відбуваються на різних платформах, але заточені під специфіку кожної. Наші відеоносії – це онлайн-банери, встановлені в Out of Home середовищі. Схожість цих медіа покращують активацію пам'яті та дають додатковий ROI вашій РК.
Відсутність державного регулювання
Digital Indoor, на відміну від інших рекламних форматів:
• не регулюється державою;
• не спотворює пейзажі міста;
• не перешкоджає дорожньому руху;
• виключає корупцію.

Прагматичний підхід власника приміщення гарантує законність, стабільність та надійність Ваших інвестицій в рекламу!
Ні політиці!
Identity Invest та інші наші медіа проекти – це територія БЕЗ ПОЛІТИКИ!
Це правило вже більше ніж 10 років монолітно зацементовано в нашій бізнес-реальності.

Ми поважаємо територію свободи кожного!
Для подробиць зв'яжись з нами
Close
Маєте питання?
Ми online з 8:00 до 22:00,
без вихідних
Telegram
Viber
або дзвоніть
з 10:00 до 19:00, Пн-Пт
+38 044 229 7777
Зв`язок
+38 (044) 229-7777
PO box «Media Service», Kyiv, 01021 Ukraine