Меню
Конкурентні переваги
"Чудова десятка"
Internet connected media
Друковані медіа-формати поступаються своєю часткою Digital комунікаціям. Створення інтегрованих медіа-повідомлень в єдиному цифровому форматі збільшує ефективність реклами. Будь який відео екран – це звичний спосіб отримання інформації в ХХІ столітті.
Таргетинг
Рівень доходу населення нерівний в Україні. Digital Indoor, на відміну від мас-маркетингу, - це таргетована реклама. Вона надає можливості бути ближче до платоспроможної аудиторії, яка може собі дозволити Ваш продукт. А також бути відмінним інструментом комунікації з активними автомобілістами.
Медіа без негативу
Digital Indoor інформує, розважає та знижує градус роздратованості в черзі. Яскрава та динамічна картинка привертає увагу відвідувачів.
Зручний формат
Гнучкість!
Рекламна кампанія з різними періодами по тривалості: 10 днів, 21, а можливо Вам потрібно 1,5 місяця? Тут немає обмежень!

Швидкість!
У Вас позапланова зміна медіа-стратегії? Потрібна термінова заміна рекламного повідомлення? Від 1 до 12 годин і Ваше завдання виконано!

Екологія!
Не бажаєш викидати на смітник 5000 кв м паперу?
Надаєш перевагу екологічним форматам?
Тоді тобі до нас!
Повна відсутність хімічних чорнил та паперу!
Психологія
Динамічна картинка привертає увагу в кілька разів більше ніж статична. Це збільшує тривалість зорового контакту з рекламою. Вербальний та візуальний впливи на відвідувача дуже ефективні при тривалому знаходженні в приміщенні торговельних центрів.
Всепогодність
Наш формат не залежить від пори року та погодних умов. Сонце, сніг, дощ, вітер – ніщо не зіпсує Ваш меседж. Він завжди в полі зору, його чутно і він буде виглядати як в момент узгодження.
Заручники реклами, No Adblock
Радіо торговельного центру неможливо перемкнути або замінити на іншу звукову доріжку. Відеоекрани з великим кутом огляду встановлені ТІЛЬКИ в місцях очікування людей та максимальним трафіком відвідувачів. Їх увага буде направлена на красиву та динамічну відео картинку.
Омніканальність
Найбільшу ефективність дають кампанії, які відбуваються на різних платформах, але заточені під специфіку кожної. Наші відеоносії – це онлайн-банери, встановлені в Out of Home середовищі. Схожість цих медіа покращують активацію пам'яті та дають додатковий ROI вашій РК.
Відсутність державного регулювання
Digital Indoor, на відмінність від інших рекламних форматів:
• не регулюється державою;
• не спотворює пейзажі міста;
• не перешкоджає дорожньому руху;
• виключає корупцію.

Прагматичний підхід власника приміщення гарантує законність, стабільність та надійність Ваших інвестицій в рекламу!
Ні політиці!
Identity Invest та інші наші медіа проекти – це територія БЕЗ ПОЛІТИКИ!
Це правило вже більше ніж 10 років монолітно зацементовано в нашій бізнес-реальності.

Ми поважаємо територію свободи кожного!
Для подробиць зв'яжись з нами
Close
Маєте питання?
Ми online з 8:00 до 22:00
Telegram
Viber
або дзвоніть з 9:00 до 19:00
+38 044 229 7777
Зв`язок
+38 (044) 229-7777
PO box «Media Service», Kyiv, 02121 Ukraine