Меню
Наша компанія розробила окремий напрямок, який допоможе Вам створити цифровий канал комунікації з вашими клієнтами в офлайн-роздробі
Відео айдентика торгового простору
У цього напрямку багато назв:

Digital Signage
In-store TV
Digital Place-based Networks

Сенс один — це головне медіа вашого торгового простору!
Наше основне завдання — допомогти створити ефективний канал комунікації без помилок, властивих початківцям, а також надати повний супровід на всіх етапах цього проєкту.
10 причин замовити консалтинг
 • 1
  Омніканальність — це майбутнє
  Research Online, Purchase Offline або Research Offline, Purchase Online.
  Омніканальність — очевидна тенденція в майбутньому ритейлу, а технології на стику обох напрямків підсилюють синергію. Відеопанелі — вже обов'язкова умова для візуального оформлення торгової точки.
 • 2
  Близькість до клієнта
  Більше 70% рішень про покупку приймаються в точці продажу. Створюйте свій медіаканал, який буде на відстані витягнутої руки від вашого продукту. Бути ближче до свого покупця і впливати на його бажання — найважливіше завдання будь-якої маркетинг стратегії.
 • 3
  Відео-формат
  Динамічна картинка привертає в два рази більше уваги, ніж статична. Це особливість нашого зору, що дісталася нам з давніх часів, коли будь-який рух в полі зору міг означати небезпеку і привертав погля.
 • 4
  Подорожчання паперу
  Вартість друку щорічно зростає. Залежно від якості паперу і друку, річна інфляція становить від 15% до 50%. Цупкий папір та друк високої якості — це істотні витрати вашого бізнесу.
 • 5
  Більше приводів
  Тепер Ви можете створювати величезну кількість інфо-приводів для своєї аудиторії. Одна рекламна площа зможе показати до 12 різних анімованих постерів за 1 хвилину — це 12 приводів звернути увагу на ваш бренд.
 • 6
  Ultra HD
  Величезний екран і надвисока розподільна здатність відео (4К) може передати будь-яку деталь і найскладніші відтінки кольорів. Це новий маркетинговий інструмент з WOW-ефектом.
 • 7
  Швидкість
  Моментальний запуск вашого промо! Від задуму до першого показу реклами у всіх торгових точках може пройти менше години. Це реально! Висока швидкість реакції вашого бізнесу — необхідність 21 століття.
 • 8
  Еко-тренд
  Відеоекрани — це ECO-friendly спосіб ефективно привертати увагу до свого бізнесу. Наприклад, LED TV з великою діагоналлю (75" / 190 см) при щоденній 12 годинній роботі споживає від 525 до 900 кВт на рік! Це всього 2 кВт на добу.
 • 9
  Автономність процесів
  Вмикання/вимкнення, заміна контенту, моніторинг всіх процесів, звітність — все це не вимагає втручання ваших співробітників. Відеоекран і наш сервер в рази надійніші, що знижує ймовірність неприємних сюрпризів від людського фактору в торговій точці.
 • 10
  Ефективність персоналу
  Логістика, збір та встановлення друкованих матеріалів, контроль за діями персоналу — все це коштує грошей! Але найдорожча затрата — увага і трудовитрати вашого персоналу, який може приділити весь цей час клієнту.
Виникло багато питань?
Де знайти фінансування під свій медіа проєкт?
Як вибрати правильне обладнання і за хорошими цінами?
Яке ПО підійде для моїх завдань?
Де встановити відеоекран для максимального зорового контакту з моїм клієнтом?
Який відеоконтент повинен бути для цього проєкту і чи повинен він відрізнятися від Інтернету?
Як заробляти на цьому медіапроєкті?
Ми знаємо відповіді
Причини, чому варто працювати з IDENTITY.Advise:
 • Досвід
  Кожен повинен бути фахівцем своєї справи і знати її досконало — це перше правило професіонала. Ми займаємося цим бізнесом з 2005 року, володіємо і управляємо більш ніж 1200 відеопанелями в 150 локаціях лідерів українського ритейлу з географічним охопленням понад 50 міст України. Наші сервісні рішення перевірені багаторічним досвідом і практичною роботою з великою роздрібною торгівлею. Ми відчуваємо колосальну відповідальність за бренди, які супроводжуємо.
 • Все включено
  IDENTITY.Advise — унікальний партнер, який візьме на себе всі процеси, пов'язані з цим напрямком: аналіз торгового об'єкта і купівельного потоку; підбір та продаж обладнання; монтаж і встановлення; налаштування ПЗ і відео-брендинг; техпідтримка; відео обслуговування проєкту; навчання персоналу і багато іншого, про що Ви навіть не знали. У нас можливий повний аутсорсинг всіх процесів або кожного окремо.
 • Медіа аудит
  Ми допоможемо Вам з аналізом існуючого Digital Signage проєкту: оптимізація витрат і процесів, коригування розташування екранів, доопрацювання декоративних елементів або поліпшення естетичного вигляду в цілому, та багато інших питань, які були приховані від вашого погляду.
 • Гнучкість
  Наша компанія розробила рішення для будь-якого клієнта. Боксовий продукт або індивідуальне рішення, один екран або створення свого мультиекранного медіа каналу — ми допоможемо знайти зручний формат співпраці, який буде відповідати розмірам і потребам вашого бізнесу.
 • Надійність
  Ми не залишаємо Вас віч-ні-віч з проблемами. Наш власний кол-центр завжди на зв'язку: з 8:00 до 22:00, 7 днів на тиждень без свят і вихідних, щоб оперативно вирішити проблему навіть на відстані. Тривале навчання, постійна практика, тестування знань і правильна мотивація робить наших співробітників вашими віддаленими помічниками! Якщо технічну проблему вирішити віддалено неможливо, ми відразу направимо фахівців для відновлення роботи вашого медіапроєкту.
 • Підмінний фонд
  Ми подбали, щоб працюючи з нами, Ви не хвилювалися за поломки обладнання. Кожен елемент медіасистеми, включаючи екрани, є в наявності на нашому складі і буде надано на заміну під час ремонту обладнання. Ваш медіа проєкт повинен ЗАВЖДИ залучати погляди потенційних клієнтів.
 • Soft
  Ми розробили своє ПЗ під потреби ритейлу і незалежне від сторонніх розробників, несучи повну відповідальність за його роботу, поновлення і усунення помилок. Також наша компанія співпрацює з іншими розробниками Digital Signage Software, репутації яких ми довіряємо. Це дає можливість запропонувати Вам будь-яке рішення під будь-які завдання.
 • Фінансування
  Немає вільного бюджету на цей проєкт? Банк не видає гроші під таке обладнання? Вам потрібен більш тривалий термін фінансування, ніж 60 днів відстрочки платежу? Немає проблем!
  Ми знайдемо для Вас оптимальне рішення і готові надати розтермінування до 12 місяців. Вам не потрібно відволікати фінансові ресурси від своєї основної діяльності.
Зв`язок
+38 (044) 229-7777
PO box «Media Service», Kyiv, 02121 Ukraine