Меню
Programmatic
Identity Invest, як оператор, зацікавлений в креативному контенті своїх Клієнтів! Ми реалізували власний програмний продукт, який дозволяє алгоритмічні завантаження відео файлів. Наше рішення адаптує Ultra HD відео контент під кілька заданих алгоритмів в режимі реального часу.

Можливості
 • Час
  Даний алгоритм дозволяє запускати різний відео контент, прив'язаний до будь-якого часу доби. Наприклад, рекламна кампанія супермаркету може містити різні сюжети протягом доби: з 8 до 11 реклама кафетерію, брендів кави та кавових напоїв, з 12-15 час обідів і власної кулінарії, 16-20 акційні пропозиції місяця, 20—23 знижки на товари , які швидко псуються та вимагають термінової реалізації. Також можливо запрограмувати "щасливі години" магазину і стимулювати продажі в певний час роботи магазину.
 • День
  Ця програма дає можливість адаптувати контент під один з семи днів тижня. Наприклад, створити маркетингову активність, що враховує вихідні дні і будні. Також є можливість створити сім різних рекламних кампаній під кожен день тижня і автоматично транслювати їх протягом місяця (цифровий понеділок, алкогольна п'ятниця).
 • Сайт рекламодавця
  Наше рішення дозволяє зв'язати будь-яку мережу екранів з сайтом рекламодавця. Вам достатньо показати який розділ сайту ви хочете бачити в ефірі наших проектів, з певними інтервалами і впродовж 10 хвилин ви побачите все на наших відео екранах. Дізнайтеся більше про наш кейс для Факти ICTV.
 • Соцмережі
  Можливість зв'язати відео екрани з будь-яким Instagram аккаунтом (тільки відкритий профіль) завдяки унікальному хештегу. Клієнт робить фото, розміщує його в стрічці із зазначенням хештегу. Далі наша програма сканує соцмережу і виводить фото на всі екрани в анімованій рамці Вашого Бренда. Затримка між публікацією та показом на екрані становить менше 10 хвилин. Можлива модерація небажаного контенту PR службою клієнта. Дізнайся про наш кейс для Effie Ukraine 2019.
 • Затори
  Це налаштування плеєра дозволяє прив'язати контент до рівня завантаженості доріг в місті присутності ТРЦ в режимі реального часу. Приблизний сюжет рекламного повідомлення кафе чи ресторану — "в Києві зараз затори 9 балів, поспішати нікуди! Проведи час з користю. Наш ресторан чекає тебе на 6 поверсі!" Також наш програматик може показати карту Google з режимом "затори" на будь-якому екрані (з прив'язкою до його розміщення). Це дозволить водіям, які перебувають поруч з екраном, побачити завантаженість найближчих вулиць.
 • Температура повітря
  Зміну відео контенту можливо прив'язати до температурного режиму на вулиці. При зниженні температури до -10 плеєр виводить на екран відео з закликом утеплятися, як приклад — "На вулиці зараз -10! А ціна на наші дублянки впала на 20%!"
 • Погода
  Зміна відео контенту можлива при настанні певних погодних умов в режимі реального часу. Як тільки онлайн-сервіс погоди в місті присутності ТРЦ фіксує дощ, наше програмне забезпечення виводить на екрани рекламний меседж такого змісту — "На вулиці дощ! Зміцни свій імунітет за допомогою наших Вітамінів!".
 • Зворотній відлік
  Ця функція дозволяє змінювати кожен день контент до певної події (акції, свята і т.д.) з можливістю налаштувати виходи ролика під потрібний інфо-привід.

  Як приклад, зворотний відлік до нового року, починаючи з 1 грудня до 31 грудня йдуть різні відео ролики, що відображають скільки днів залишилося до нового року — "Підготуйся до нового року. Боржомі — твій ранок завжди здоровий! Залишилося 20 днів!"
 • Дата
  Дозволяє прив'язати рекламну кампанію до календаря — це можливість планувати вихід контенту в будь-який місяць, день тижня, на обраний термін кампанії. Наприклад, клієнт розміщує звичайний промо ролик, а в День Захисника України (14 жовтня) автоматично виходить відео-привітання зі спеціальною знижкою на товар для ЗСУ та ветеранів.
Для подробиць зв'яжись з нами
Маєте питання?
Ми online з 8:00 до 22:00,
без вихідних
Telegram
Viber
або дзвоніть
з 10:00 до 19:00, Пн-Пт
+38 044 229 7777
Зв`язок
+38 (044) 229-7777
PO box «Media Service», Kyiv, 01021 Ukraine